czwartek, 6 października 2011

Król Karol kupił królowej Karolinie....

Kolejny lakier od Barbra Cosmetics Colour Alike 4 Colar red tym razem ze stałej kolekcji.

Cena: 7,99zł
Objętość: 8ml

Uroczy i bardzo dziewczęcy kolor. Lakier całkowicie kremowy, beż żadnych drobinek. Krycie przy dwóch warstwach, choć mam wrażenie, że pod niektórymi kątami minimalnie widać odznaczające się końcówki.Długo się broniłam przed posiadaniem czegokolwiek w tym kolorze jednak i ja się poddałam i nie żałuje :) Osobiście uważam, że jest to bardzo twarzowy kolor dla osoby w każdym wieku i warto posiadać jakaś bluzkę lub drobiazg w tym kolorze.

Na koniec mała uwaga.
Schnie standardowo ale...po ładnych paru godzinach (ok. 10h) lakier zaczął mi schodzić jak maseczka peel-off, nie mówiąc już o tym, odbiła mi się na nim pościel. Powiem szczerze, że byłam zdziwiona, bo od paru miesięcy jestem bardzo zadowolona z jakości tych lakierów. Winą obarczam zatem pierwszy raz używany lakier nawierzchniowy z Lovely, jednak sama nie wiem już co o tym myśleć.

Co sądzicie o samym "czerwonym koralu" i czy macie jakieś sprawdzone i godne polecenia lakiery nawierzchniowe? Czy po prostu wrócić do starego, dobrego i zwykłego, bezbarwnego lakieru do paznokci bez żadnych zbędnych kombinacji?

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię swoje paznokcie w takim kolorze, Twoje wyglądają świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oo też mam ten kolor, ale u mnie trzyma się bardzo dobrze, przez kilka dni. Może to kwesta lakieru podkładowego?

    OdpowiedzUsuń