niedziela, 16 września 2012

S.he stylezone

Jedyna kolorówka jaką nabyłam w dm to lakier do paznokci i szminka S.he stylezone. Jest to linia produkowana właśnie dla tej sieci drogerii (podobnie jak u nas Sensique dla drogerii Natura).
Podobają mi się geometryczne i nowoczesne opakowania tych produktów, są dość solidnie wykonane i wygodnie się z nich korzysta.


S.he stylezone - szminka nr 120/2060
Niestety na opakowaniu nie znajdziemy informacji o wadze kosmetyku, ani jego dacie ważności...
Delikatnie różowa szminka, o wykończeniu (jak dla mnie) satynowym i średnim kryciu. Zapach ma bardzo delikatny, owocowo-pudrowy. Dobrze się rozprowadza na ustach, daje uczucie lekkiego poślizgu, nie zauważyłam, żeby wysuszała usta.
Niestety jest nietrwała, szybko "znika", potrafi się bardzo nieestetycznie zbierać przy granicy ust. Nie jest tragiczna, ale jestem mocno średnio z niej zadowolona.


S.he stylezone - lakier do paznokci nr 312/1080


Objętość: 10ml
Data ważności: 36 miesięcy od momentu otwarcia
Przykurzona, ciemna mięta o kremowym wykończeniu. Standardowy pędzelek pozwala dobrze rozprowadzić lakier, który minimalne smuży, jak na kremowe lakiery przystało. Czas schnięcia również w normie. Z trwałością nieco gorzej, po 2 dniach nadawał się tylko do zmycia. Muszę jednak podkreślić, że lakier nie był pokryty top coatem, a będąc na wakacjach paznokci nie oszczędzałam. Niemniej mam lakiery które i w takich warunkach więcej przetrwają.
Moja ciekawość co do kosmetyków od S.he stylezone została zaspokojona (przynajmniej na razie ;P). Jakość tych produktów jest dla mnie po prostu średnia i porównywalna do Sensique, (lakiery z tej firmy niestety też nie najlepiej się u mnie sprawują, nawet w "przyjaznych warunkach" i z top coatem). Na razie również nie mam ochoty na więcej.


Chciałybyście wypróbować coś od S.he stylezone? A może miałyście już okazję coś przetestować?


3 komentarze:

  1. Piękny odcień ma ten lakier, dość oryginalny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mam dwa lakiery i bardzo je lubię :]

    OdpowiedzUsuń
  3. ładny kolor lakieru, podczas następnej wizyty w DM muszę się nim bliżej przyjrzeć :)

    OdpowiedzUsuń