środa, 26 grudnia 2012

Świąteczne migawki

Ostatni tydzień i świąteczne dni minęły mi z prędkością światła. Z pewnością nie mi jedynej... Na szczęście udało nam się (mi i mojej siostrze) uwiecznić na zdjęciach trochę detali i momentów zarówno z długich i mozolnych przygotowań jak i z samego świętowania :) Teraz z przyjemnością się nimi z Wami dzielę.Ręcznie robiona "bomba".

Maja i Kropka, mama i córka zawsze razem ;)Bo razem raźniej i cieplej.Obowiązkowo ciastka muszą być!Ciasteczkowe choinki, przeuroczy drobiazg na prezent, wywołujący nieproporcjonalnie dużą radość w porównaniu do czasu i pieniędzy poświęconych do ich wykonania :DKarczochowa bombka...... kolejny doskonały pomysł na własnoręcznie zrobiony drobny upominek.Błyszcząco i brokatowo.Pakowanie prezentów też może być relaksujące :)Bez piernika ani rusz.Debiutancki keks siostry był prawdziwym arcydziełem.Prywatny Stumilowy Las.Choinkowo...... i śnieżynkowo.Spanko w cieniu choinki.W tym roku były swojskie świeczniki ;pJest też i czarny charakter - Merlin buszujący w prezentach.A na koniec chyba najbardziej zaskakujący prezent w tym roku. Własnoręcznie zrobiony domek z piernika! Cały dla mnie! Wykonany przez mojego (rzekomo nieposiadającego żadnych zdolności manualnych ani plastycznych...) mężczyznę. Za rok zamówiłam już sobie piernikowy zamek ;p

Rodzinna atmosfera wyśmienita, jedzenie również, prezenty zarówno te dane jak i otrzymane są strzałem w dziesiątkę. Część z nich na pewno jeszcze tutaj zagości :)


A jak Wam minęły tegoroczne święta? :D

3 komentarze:

 1. Urocze kociaki :>
  A domek z piernika - mistrzostwo! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. tymi bombami to pół domu udekorowane :D
  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jakie wszystko piękne i świąteczne... kocham te bombki chociaż samej by mi się nie chciało robić;)

  OdpowiedzUsuń