piątek, 12 lipca 2013

Tania pielęgnacja cz. 9/15

Codzienna pielęgnacja cery tłustej i mieszanej często bywa nie lada wyzwaniem. Jednak i w tej kategorii znalazł się tani produkt, który sprawdza się u mnie na polu walki. BeBeauty - Pure Effect - peelingujący żel do mycia twarzy.
Dostępny w każdej Biedronce, cena to ok. 5 zł za 150 ml. Żel ma delikatny, świeży zapach oraz lekką, ale nie wodnistą konsystencję. Posiada maleńkie drobinki peelingujące co sprawia, że idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i problematycznej, nie powodując podrażnień, a jednocześnie delikatnie ją oczyszczając. Skóra po nim jest gładka i ale nie jest ściągnięta. Żel nie pieni się, ale nie jest to dla mnie żadna przeszkoda. Muszę też podkreślić, że nie zrobimy tym kosmetykiem naprawdę porządnego peelingu, do tego moim zdaniem służą produkty innego rodzaju. Ten żel jest idealny do codziennej, delikatnej pielęgnacji, którą należy uzupełnić, 2-3 razy w tygodniu czymś mocniejszym.

Od jakiegoś czasu pojawiły się nowe wersje żeli z tej serii, niestety na obecną chwilę nie jestem wstanie Wam powiedzieć, czy w ogóle, a jeżeli tak, to na ile zmienił się sam produkt. Bo być może jest to tylko kwestia odświeżenia szaty graficznej,a internet milczy w tej kwestii. Więc jeżeli wiecie coś na ten temat to potwierdźcie proszę albo wyprowadźcie mnie z błędu ;).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz