czwartek, 1 maja 2014

Pastelowa oliwka

Długo przechodziłam obojętnie obok lakierów  Rich Color od Golden Rose. Ale kiedy kupiłam w końcu jeden na próbę, to przepadłam.
Lakiery mają rozmaite kolory o różnych wykończeniach, świetnie kryją przy 2 warstwach, szybko wysychają, są trwałe, mają wygodny szeroki zaokrąglony pędzelek (choć zdaję sobie sprawę, że nie dla każdego jest to atut) i do tego wszystkiego są tanie. Nic tylko iść wybierać coś dla siebie :)


Kolor nr 111 to kremowa, rozbielona oliwkowa zieleń, lubię ostatnio na paznokciach takie nieoczywiste złamane odcienie. Wzór kwiatków niczym ze staromodnej tapety zrobiłam lakierem Flormar Wet Look nr WL08 przy pomocy płytki Bundle Monster BM 21.


Ostatnio wygrzebałam kolekcję swoich stempelków i płytek do paznokci i wszystko wskazuje na to, że ponownie będą przeżywać u mnie renesans ;) Muszę dodać, że lakiery z kolekcji Rich Color świetnie nadają się zarówno do wzorków na paznokcie wykonywanych bardziej tradycyjnymi metodami jak i płytkami właśnie ze względu na swoją konsystencję jak i pigmentację.


Co myślicie o serii Rich Color?

4 komentarze: