środa, 22 lutego 2012

Chlorofile

Doczekałam się w końcu zieleni w kolekcji moich ulubionych lakierów Colour Alike. Seria limitowana nosi pomysłową nazwę Chlorofile i składa się z 3 kolorów.


nr 203 Love Las

Ciemna, soczysta zieleń, dla mnie prawdziwie Bożonarodzeniowa. Ładna i rzadko spotykana.


nr 204 Kocimiętka

Piękna, rozbielona kremowa zieleń. Mój faworyt, sama już nie wiem czy bardziej przez nazwę czy sam kolor. Chyba najbardziej podbił moje serce z całej trójki. Czuję, że stanie moim ulubieńcem tak jak Miętus będący niebieskim odpowiednikiem tego lakieru...a może to chodzi o te zioła w nazwach ;p


nr 205 Green Go

Reklamowany jako duochrom, choć dla mnie to za duże słowo. Kolor który najmniej przypadł mi do gustu z całej trójki. Mieni się za złoto i zielono, widać w nim też minimalną ilość pomarańczowych drobinek. Nie jest brzydki, ale Kocimiętka wygrywa :)

Cena: ja zakupiłam jeszcze w starej cenie 7,99 zł, niestety i tu dotarły podwyżki, i obecnie lakiery są dostępne po 9,49 zł
Objetość: 8 ml

Każdy z nich wymaga 2 warstw do całkowitego krycia. Co to aplikacji, czasu schnięcia i trwałości - bez zarzutu.

A Wam który najbardziej się podoba?

3 komentarze:

 1. myślałam, ze spodoba mi się ciemna zieleń, ale nie spodobał mi się żaden. Zwłaszcza ze ceny niestety poszły w górę. Ps. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze posiadasz weryfikację obrazkową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wiem. Na samym początku miałam dylemat czy ją zostawić czy nie, ale może faktycznie czas z niej zrezygnować.

   Usuń
 2. środkowy jest prześliczny :)

  OdpowiedzUsuń