poniedziałek, 20 lutego 2012

Eveline SOS

Dzisiaj dla porównania odżywka Eveline SOS dla kruchych i łamliwych paznokci


Cena: 9-12 zł
Objętość: 12 ml

Opis producenta i stosowanie:

Moja opinia: Tym razem moja opinia nie będzie już tak rzetelna jak w przypadku poprzedniej odżywki. Stosując Eveline SOS byłam już po udanej kuracji Eveline 8w1. Tym sposobem tak naprawdę, nie mogę przypisać jej jakiegoś konkretnego wpływu na moje paznokcie, jak tylko to, że im nie zaszkodziła i nie pogorszyła ich stanu. Jednak w tym produkcie dopatrzyłam się już wad.

Zalety:
- cena
- dostępność
- szybko schnie
- ładnie nabłyszcza paznokcie

Wady:
- jest nietrwały i schodzi z paznokci całymi płatami, zdarza się to już przy 2 warstwach, już nie wypominając o 3 zalecanych przez producenta

Podsumowanie: Co do skuteczności nie mogę dać gwarancji, ani nawet potwierdzić działania u mnie. Jednak mam wrażanie, że spisze się gorzej niż jego poprzednik. Sam fakt jego schodzenia jest irytujący w momencie, kiedy należy nałożyć kolejną warstwę, a z poprzedniej już nic nie zostało. Jednym słowem tej odżywki więcej nie kupię. Używam jej jako bazy pod kolorowe lakiery i tu nie mam jej niż do zarzucenia. Jednak jako odżywkę ratującą nasze paznokcie w potrzebie zdecydowanie polecam Eveline 8w1.

4 komentarze:

 1. A ja myślałam, że to tylko mnie tak odpada z paznokci. Przestałam ją stosowac, ponieważ po pomalowaniu czułam ból pod płytka paznokcia. Nie wiem czym to jest spowodowane , ale przy żadnej innej odżywce nie miałam takich " skutków ubocznych".

  OdpowiedzUsuń
 2. o tym szybkim schodzeniu z paznokci wiele blogerek pisze. ale zazwyczaj mówią o super efektach wzmacniających. w sumie dobrze nawet, że nie zakupiłam tej odżywki, bo planowałam :) a do tej pory żadna na mnie nie działała

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta odżywka wnika wgłąb paznokcia i dlatego tak się dzieje.
  Dzisiaj zaczęłam pierwszy dzień stosowania tej odżywki. Zobaczymy jak będzie dalej.
  Wcześniej używałam z Ados odżywki utwardzającej i jestem z niej zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Używałam tej odżywki 8w1, jak dla mnie nie ma lepszej. Jest rewelacyjna.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;)
  http://cherrylassie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń