piątek, 28 czerwca 2013

Małe piwo

Już dawno chciałam wypróbować tego typu produkt, ale zawsze jakoś było mi nie po drodze. Mowa tu o mydle do włosów, które to intrygowało mnie zarówno swoją formą jak i działaniem. Przy okazji zakupów w Balm Shop, kupiłam wersję piwną i czym prędzej przystąpiłam do mydlenia.




Mydło naturalne TULI, piwne do włosów
Cena: 11,50 zł
Waga: 95 +/- 5 g

Produkt ma delikatny, ledwo wyczuwalny zapach typowego mydła. Z działania jestem bardzo zadowolona: świetnie się pieni, dobrze spłukuje i doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji (nie podrażnia skóry głowy i oczyszcza). Do zmywania olejów z włosów jest jednak zdecydowanie za delikatne. Po spłukaniu pozostawia uczucie „tępych” włosów, co na początku nie do końca przypadło mi do gustu, jednak po wyschnięciu włosy stają się mięciutkie i gładkie, wiec wszystko zostało mu wybaczone. Ponad to mydło jest poręczne i wydajne (mam długie włosy, używam go już od ponad miesiąca, co najmniej 3-4 razy w tygodniu i ubyło mi ok. połowy).

Podsumowując, jestem zadowolona z tego eksperymentu. Podoba mi się pomysł mycia włosów mydłem w kostce, jest to szybki i łatwy sposób na odświeżenie czupryny. Poza tym, uważam to za doskonałą alternatywę na wszelkie wyjazdy. Sama  skorzystam z takiego rozwiązania na tegoroczne wakacje. Na pewno tego typu produkty na stałe wprowadzę do swojej pielęgnacji i będę próbować kolejnych wersji.

2 komentarze:

  1. A gdzie kolejny odcinek Taniej pielęgnacji?:>
    Chociaż, jakbyś pisała recenzję mydła do włosów, ciała i twarzy jednocześnie, to mogłoby się załapać-patrz, jak ja Ci pomysły na notki podsuwam! Teraz mnie to mydło kusi :P

    OdpowiedzUsuń