środa, 6 marca 2013

Nudy

Nigdy nie byłam zwolenniczką lakierów nude na swoich paznokciach. U kogoś proszę bardzo, ja zdecydowanie jestem za odważnymi kolorami. Jednak nie zawsze można sobie na to pozwolić, dlatego w ramach projektu "małe oszustwo" porwałam z szafki Lovely, lakier do paznokci z wysokim połyskiem nr 02.

Z lampą błyskową
Zupełnie nie wiem dlaczego, kupując go byłam święcie przekonana, że jest całkowicie kremowy... Niestety w domu okazało się, że posiada on shimmer, co go całkowicie zdyskwalifikowało jeżeli chodzi o mój proceder spiskowy, dotyczący "niemalowania" paznokci do pracy.

Z lampą błyskową
Lakier ma dość szeroki i gruby pędzelek (trochę kiepsko mi się nim malowało). Z kryciem jak widać, na zdjęciach dwie warstwy. Mi taki efekt wystarczył, więc nie jestem w stanie powiedzieć, ile warstw potrzeba do całkowitego krycia. Schnie standardowo i w brew obietnicom producenta, nie ma wysokiego połysku, (zdjęcia bez top coatu). Chyba, że jako połysk mam rozumieć shimmer...

Z lampą błyskową
Lakier daje delikatny i naturalny kolor, jednak żałuję, że nie jest kremowy, wtedy mogła bym go polubić i to nawet bardzo. A tak to po prostu jest i jak bym wiedziała to co teraz podczas zakupów, to bym go nie wzięła.

Bez lampy błyskowej

Bez lampy błyskowej

5 komentarzy:

  1. bardzo delikatny :) podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mógłby mieć lepsze krycie...

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam, ale mi się nie podoba. Słabo kryje i jest jak plastelina.

    OdpowiedzUsuń